Mikrofon Me Boks Bluetooth E103

Mikrofon Me Boks Bluetooth E103
Mikrofon Me Boks Bluetooth E103
Mikrofon Me Boks Bluetooth E103
Mikrofon Me Boks Bluetooth E103
Mikrofon Me Boks Bluetooth E103
Mikrofon Me Boks Bluetooth E103
Mikrofon Me Boks Bluetooth E103

Mikrofon Me Boks Bluetooth E103

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON DHE BOKS ME BLUETOOOTH

MARKA : ---

MODELI : E103

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V3.0

FUQIA NE DALJE : 5W x 2

FREKUENCA : 100Hz - 10000kHz

KAPACITETI I BATERISE : 2200mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5-6 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 ORE / NE STANDBY 200 ORE

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 3.5 x 2.5 x 24.5 cm

VECORI : KONSUMIM I VOGEL ENERGJIE DHE TRANSMETIM I STABILIZUAR,

SUPER BASS DHE TINGULL ME CILESI TE LARTE,

MIKROFON ME ANULLUES ZHURMASH PER NJE EKSPERIENCE TE MREKULLUESHME KARAOKE,

DIZENJIM I MODES PER TU PERDORUR BRENDA DHE JASHTE SHTEPISE NE UDHETIM, PIKNIK FAMILJAR ETJ,

BUTONA KONTROLLI PER VOLUMIN DHE FUNKSION PER JEHONE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje