Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax

Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax
Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax
Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax
Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax
Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax
Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax
Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax

Menge Freskuese Kunder Rrezeve Ultravjollce Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 600 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MENGE FRESKUESE KUNDER RREZEVE ULTRAVJOLLCE

MARKA : REMAX

MODELI : RT-IS01

MATERIALI : POLIESTER + NEJLON + MENDAFSH

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR ME EFFEKT FRESKUES

E NXJERR JASHTE DJERSEN DHE THAHET SHPEJT

MBRON LEKUREN E DUARVE NGA RREZET ULTRAVJOLLCE

IDEALE PER AKTIVITET TE JASHTEM NE KOHE TE NXEHTE

E PERSHTATSHME EDHE PER PUNE NE ZYRE, NUK JU NGJITEN DUART PAS TAVOLINES

LAHEN ME DORE DHE NUK KA NEVOJE TE SHTRYDHEN, THAHEN NE HIJE

MATERIALI TEPER ELASTIK PERSHTATET ME CDO LLOJ MADHESIE KRAHU

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Freskuese E Vogel Baseus Ne Forme Katrore
baseus
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%