Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg
Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

Mbrojtese Lekure Per Airpods Pro Vpg

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,500 Ulje 12%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE KUFJESH AIRPODS

MARKA : VPG

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PAMJE MAHNITESE PLOT SHKELQIM,

MBROJTJE GJITHPERFSHIRESE 360° KUNDER GERVISHTJES, RENIES APO DEMTIME TE TJERA NGA PERDORIMI I PERDITSHEM,

MUND TE KARIKONI KUFJET AIRPODS ME WIRELESS OSE ME KABELL,

PERSHTATJE E PLOTE AUTENTIKE DHE MODELIM PRECIZ NE RAPORTIN 1:1 ME KASEN ORIGJINALE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%