MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )
MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

MBESHTETESE CELULARI XO ( E DIZENJUAR ME SPECIFIKISHT PER KARIKUESIN WIRELESS XO )

COLOR
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 500 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBESHTETESE CELULARI

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

PESHA : 8g

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

PERSHTATET PER : KARIKUES WIRELESS XO

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 UNIK DHE SHUME PRAKTIK,

MBAN TELEFONIN DHE KARIKUESIIN WIRELESS XO NE VEND PER KARIKIM TE PANDERPRERE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME SIPERFAQE TAKIMI QE NUK GERVISHT PAISJEN,

RROTULLOHET 90° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMT,

PERSHTATET ME TE GJITHA MODELET E TELEFONAVE ( OSE SERINE E IPHONE 12 BASHKE ME KARIKUESIN WIRELESS XO )

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Kapje Te Dyfishte Moxom
moxom
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%