Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok

Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok
Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok

Mbajtese Universale Kufjesh Per Tavoline Baseus Encok

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE KUFJESH PER TAVOLINE

MARKA : BASEUS

MODELI : ENCOK DB01

MATERIALI : ALIASH ALUMINI + SILIKON

PESHA : 202g

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SIPERFAQEN MBI TE CILEN VENDOSET,

LARTESIA E MBAJTESES E RREGULLESHME,

E PERSHTATSHME PER TE GJITHA MADHESITE E KUFJEVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%