Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket

Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket
Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket

Mbajtese Universale Celulari Per Tavoline Baseus Desktop Bracket

Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,600 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER TAVOLINE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : MAGNET / METAL / SILIKON/

PERMASA : 19 x 8.7 x 8.7 cm

PESHA : 253g

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SIPERFAQEN MBI TE CILEN VENDOSET

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%