MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK

MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK
MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK

MBAJTESE TELEFONI TREKEMBESH ( TRIPOD ) QE PALOSET ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) BASEUS LOVELY BLUETOOTH FOLDING BRACKET SELFIE STICK

COLOR
Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,700 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALUMIN DHE ABKS

DISTANCA E SHKREPJES ME BLUETOOTH :  10m

NGJYRA : E ZEZE / ROZE

GJATESIA : 20.5cm MIN / 65cm MAX

PERSHTATET PER : PAJISJE DERI NE 6.5INÇ

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE, THJESHTESIA NE PERDORIM VJEN E PARA

TRE KEMBE TE FSHEHURA TEK DOREZA E KTHEJNE KETE SELFIE STICK NE TRIPOD PER 3 SEKONDA

GJATESI TE RREGULLUESHME ME 7 NIVELE,

KOKE E RROTULLUESHME 360° ME KEND TE RREGULLUESHEM DERI NE 210°,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE VETEM 155g,

STRUKTURE E FORTE PREJ ALUMINI DHE ABS TE ZGJEDHUR,

SHKREPES I CMONTUESHEM ME BATERI GATI PER MBI 5000 FOTOGRAFI ME NJE KARIKIM,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PREJ SILIKONI PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT DERI NE 6.5in

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%