MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS

MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS
MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS
MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS
MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS
MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS
MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS
MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS

MBAJTESE TELEFONI SHUME PERDORIMSHE ME AJER BASEUS

Color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI

MARKA : BASEUS

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE 

VECORI : DIZENJIM UNIK MBAJTESE TELEFONI ME AJER,

TERHIQENI MBAJTESEN PER TA ZGJATUR DHE MBAJTUR TELEFONIN TUAJ,

SHERBEN SI MBESHTETESE HORIZONTALE APO VERTIKALE E TELEFONIT NE RASTE KUR DONI TE SHIHNI VIDEO NE CDO RAST,

VJEN ME NJE GREP ÇENGEL UNIK PER MBAJTJEN E PAJISJES TUAJ NE MUR APO NE MAKINE DHE JO VETEM,

MBAJTESJA SHERBEN DHE SI NJE VEND KU JU MUND TE MBLIDHNI KUFJET TUAJA, KESHTU ATO NUK NGATERROHEN APO HUMBIN

INSTALIMI : PASTRONI VENDIN KU DESHIRONI TE VENDOSNI MBAJTESEN PAS TELEFONIT TUAJ,

HIQNI ME KUJDES QESEN MBROJTESE NGA MBAJTESJA DHE USHTRONI PRESION TE LEHTE MBI PAJISJEN TUAJ NE MENYRE QE TE NGJITET NE MENYRE TE NJETRAJTSHME,

PASI TA KENI NGJITUR, THJESHT TERHIQENI DHE MBAJTESJA ESHTE GATI PER PERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve