Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus

Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus

Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus
Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus
Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus
Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus

Mbajtese Telefoni Per Tripodin Me Ndjekje 360 Grade Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER TREKEMBESH (TRIPOD) 

MARKA : BASEUS

MODELE KU APLIKOHET : KAMERA, CELULAR ME GJERESI 56-83mm

KOKA TRIPODIT: GJATESI 175mm, GJERESIA E BAZES 95mm

KOKA TRIPODIT PERSHTATET ME TELEFONA: 56-87mm

VECORI TE TRIPODIT: VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E TELEFONAVE APO PAJISJEVE TE TJERA 

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

MBAJTESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN PER CDO RAST ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

KEMBE QE ZGJATEN ME RRESHKITJE PER ME SHUME QENDRUESHMERI,


I DURUESHEM NDAJ KUSHTEVE TE NDRYSHME TE MOTIT PER T'JU MUNDESUAR SIGURI NE CDO REGJISTRIM TUAJIN,

 

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,500 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%