Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Remax

Color
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,300 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER TAVOLINE

MATERIALI : ALUMIN

PERMASA : 67x112x26mm

PESHA : 193g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI :  MODELIM GJEOMETRIK TRE-DIMENSIONAL SHERBEN SI MBAJTESE DHE SI ORNAMENT ZBUKURIMI

DIZENJIMI I BOSHTIT TE RROTULLIMIT MUNDESON RREGULLIMIN E KENDIT PER NJE OPERACION ME FLEKSIBEL,

RROTULLIM DERI NE 315 GRADE,

E NDERTUAR NGA ALIAZH ALUMINI METALIK, PER NJE CILESI MAKSIMALE,

KONTAKTE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES, VENDOSJE E QENDRUESHME E MBAJTESES DHE E TELEFONIT,

VEND I REZERVUAR PER FISHEN E KARIKIMIT,

DIZENJIM I POSACEM PER KAPJEN E KABLLOVE,

HAPESIRE MBAJTESE PER SENDE TE VOGLA,

PAMJE MODERNE LUKSOZE DEKORATIVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%