MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI

MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI
MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI
MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI
MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI
MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI
MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI
MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI

MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P5 MINI

Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,300 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : REMAX

MODELI : RP-P5

MATERIALI : INOKS + PLATIKE

MENYRA E SHKREPJES : NEPERMJET PORTES AUDIO 3.5mm

NGJYRA : GOLD / E ARGJENDTE / ROZE

GJATESIA : 17.5cm MIN / 90cm MAX

GJERESIA E KAPESES : 59 - 86 mm

VECORI : DIZENJIM ORIGJINAL PLOT SHKELQIM DHE PERDORIM PRAKTIK FUNKSIONAL

7 GJATESI TE RREGULLUESHME

KOKE E RROTULLUESHME 270° ME KEND TE RREGULLUESHEM

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE

DOREZE ERGONOMIKE PER MBAJTJE TE QENDRUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%