Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Per Makine Remax

Mbajtese Telefoni Per Makine Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Per Makine Remax

Mbajtese Telefoni Per Makine Remax
Mbajtese Telefoni Per Makine Remax
Mbajtese Telefoni Per Makine Remax

Mbajtese Telefoni Per Makine Remax

PERSHRKIMI I PRODUKITIT

EMRI : MBAJTESE CELUARI PER MAKINE

MARKA : REMAX

PERMASAT: 52.5*40.3*29.5

MATERIALI : PC+ SILIKON

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

ZGJIDHJE FANTASTIKE PER TE SHIJUAR VIDEO GJATE UDHETIMIT,

PERMASE KAPESE E RREGULLUESHME,

GRADIM 360 GRADE, KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SENDILEN E MAKINES,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE, 

HAPET SIPAS MADHESISE SE TELEFONIT,

Klikoni per me shume produkte ne faqen tone: https://konekta.al/

PER PRODUKTE TE NGJASHME TE MBAJTESEVE TE TELEFONAVE KLIKONI NE: https://konekta.al/collections/mbajtese-celulari-1

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,300 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%