Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum

Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum
Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum

Mbajtese Telefoni Per Makine Me Vakum

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,000 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : --

MODELI : --

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 138 x 82 x 31 mm

PESHA : 85g

MATERIALI : ABS + SILIKON

VENDI I KAPJES : NE KROSKOT OSE XHAM

PERSHTATET PER : PAISJET DERI NE 6.5 INÇ

GJERESIA E KAPESES : 56 - 94 mm

VECORI : DIZENJIM UNIK SI MAUS PER TE ZENE PAK VEND,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I FORTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE MIQESOR ME MJEDISIN,

RROTULLOHET 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT SIPAS DESHIRES,

MBESHTETESJA PREJ SILIKONI TE BUTE OFRON KAPJE TE QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

NUK E GERVISHT MAKINEN DHE AS PAISJEN TUAJ

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%