Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall

Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall
Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall

Mbajtese Telefoni Metalike Qe Montohet Ne Mur Baseus Metal Wall

COLOR
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp


PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI

MARKA : BASEUS

MODELI : SUBG-0G

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI 

PERMASA : 92 x 69 x 34.5 mm             

VECORI : MODELIM GJEOMETRIK TRE-DIMENSIONAL SHERBEN SI MBAJTESE DHE SI ORNAMENT

KONTAKTE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES, VENDOSJE E QENDRUESHME E MBAJTESES DHE E TELEFONIT

VEND I REZERVUAR PER FISHEN E KARIKIMIT

PAMJE MODERNE LUKSOZE

NGJITES I IMPORTUAR 3M SIGURON NGJITJE TE QENDRUESHME

SHERBEN EDHE PER TE MBLEDHUR KABELLIN E KUFJEVE

NGJITET NE SIPERFAQE TE NDRYSHME DHE MUND TE MBAJE 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%