Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Dhe Bateri Te Jashtme Xo Per Lojra

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,700 Ulje 37%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRA

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + ALIAZH ZINKU

HYRJE : 5V / 1A

KAPACITETI I BATERISE : 2500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM RRETH 2-3 ORE

PERMASA : 15.6 x 11.3 x 3.8 cm

PESHA : 115g

PERSHTATET PER : TELEFONA 4.5 - 6.1INÇ

VECORI : PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV ME FRESKUESE JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE PER REHATI GJATE LOJES PA U NXEHUR TELEFONI

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE

SHMANG LODHJEN E DUARVE DHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE

KEMBEZE PER TE MBAJTUR TELEFONIN NE TAVOLINE 

SILIKON I PA RRESHQITSHEM PER SIGURINE E TELEFONIT

BATERI E JASHTME PER EMERGJENCE GJATE LOJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
nga Lek 2,600 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 33%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900