Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Per Selfie ( Selfie Stick)

COLOR
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : --

MODELI : ---

MATERIALI : ALIAZH ALLUMINI

GJATESIA : 15cm MIN / 65cm MAX

VECORI : SHUME PRAKTIK NE PERDORIM

MENYRA E SHKREPJES :  NEPERMJET PORTES AUDIO 3.5mm

KOKE E RROTULLUESHME 360° ME KEND TE RREGULLUESHEM

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE

DOREZE SILIKONI PER MBAJTJE TE QENDRUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%