MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4

MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4

MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK) REMAX RP-P4

Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 1,900 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : REMAX

MODELI : P4

MATERIALI : INOKS

KAPACITETI I BATERISE : 120mAH

NGJYRA : GOLD / E ARGJENDTE / ROZE

GJATESIA : 90cm MAX

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE

7 GJATESI TE RREGULLUESHME

KOKE E RROTULLUESHME 270° ME KEND TE RREGULLUESHEM

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE

DOREZE SILIKONI PER MBAJTJE TE QENDRUESHME

SHKREPES I COMNTUESHEM ME BATERI GATI PER MBI 10000 FOTOGRAFI

CANTE PER TA MBAJTUR ME LEHTE ME VETE KUDO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%