MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX

MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX
MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX

MBAJTESE TELEFONI ME BLUETOOTH PER SELFIE ( SELFIE STICK ) REMAX

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,500 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

KAPACITETI I BATERISE : 65mAH

NGJYRA : BLU / JESHILE / GRI

GJATESIA : 90cm MAX

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

GJATESI TE RREGULLUESHME,

KOKE E RROTULLUESHME 270° ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ALIAZHI ALUMINI,

SHKREPES I COMNTUESHEM ME BATERI GATI PER MBI 5000 FOTOGRAFI,

CANTE PER TA MBAJTUR ME LEHTE ME VETE KUDO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%