Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra E Pershtatshme Per Pubg Baseus

Color
Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,900 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTE

HYRJE : 5V / 0.5A

KAPACITETI I BATERISE : 500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE

PERMASA : 10.4 x 6.5 x 1.5 cm

PESHA : 53g

PERSHTATET PER : TELEFONA 4.7 - 6.5INÇ DHE ME TE HOLLE SE 10mm

VECORI : JU MUNDESON TE LUANI ME 4 GISHTA NJEHERESH, GJE QE JU RRIT SHANSET E FITIMIT

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV ME FRESKUESE JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE PER REHATI GJATE LOJES PA U NXEHUR TELEFONI

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E GERVISHTIN TELEFONIN DHE SHMANGIN LEVIZJET E PANEVOJSHME

DISTANCA E BUTONAVE E RREGULLUESHME PER TE SHMANGUR LODHJEN APO DEMTIMIN E DUARVE


NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE DUKE MOS JU PENGUAR SHIKIMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus