Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline

Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline
Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline

Mbajtese Telefoni Alumini Per Tavoline

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER TAVOLINE

MATERIALI : ALUMIN

PERMASA : 90 x 65 x 10mm

PESHA : 67g

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET PER : TELEFONA SMART / TABLET  3 - 8 INÇ

VECORI :  MODELIM GJEOMETRIK TRE-DIMENSIONAL SHERBEN SI MBAJTESE DHE SI ORNAMENT ZBUKURIMI

DIZENJIMI I BOSHTIT TE RROTULLIMIT MUNDESON RREGULLIMIN E KENDIT PER NJE OPERACION ME FLEKSIBEL

E NDERTUAR NGA ALIAZH ALUMINI METALIK, PER NJE CILESI MAKSIMALE

KONTAKTE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES, VENDOSJE E QENDRUESHME E MBAJTESES DHE E TELEFONIT

VEND I REZERVUAR PER FISHEN E KARIKIMIT

DIZENJIM I POSACEM PER KAPJEN E KABLLOVE

HAPESIRE MBAJTESE PER SENDE TE VOGLA

PAMJE MODERNE LUKSOZE DEKORATIVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%