Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket

Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket
Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket

Mbajtese Telefoni Prej Silikoni Ngjites Baseus Folding Bracket

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 900 Ulje 55%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : SILIKON NGJITES

PERMASA : 205 x 122 mm

VECORI : PRODUKTIT ORIGJINAL BASEUS

SIPERFAQE NGJITESE PREJ SILIKONI QE NUK LE SHENJE OBJEKTE APO VENDE KU NGJITET

MUND TE LAHET PER TA PASTRUAR DHE PERDORET PERSERI SI E RE

E PALOSSHME NE TRE VENDE PER PERDORIM PRAKTIK NE VARESI TE SITUATES

EKSELENTE PER PERDORIM TE PERDITSHEM NE MAKINE APO SHTEPI

REZISTENTE NDAJ TEMPERATURAVE TE LARTA DERI NE 65°

MATERIAL I FORTE, PERDORIM I LEHTE DHE I SIGURTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%