Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal
Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal

Mbajtese Telefoni Per Tavoline Baseus Non-slip Adjustable Metal

COLOR
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER TAVOLINE

MARKA : BASEUS

MODELI : SUWY-01

MATERIALI : SILIKON + ALUMIN

PERMASA : 190.99 x 101.34 x 101.34 mm

PERSHTATET PER : TELEFONA SMART 3 - 9.7 INÇ

VECORI :  MODELIM GJEOMETRIK TRE-DIMENSIONAL SHERBEN SI MBAJTESE DHE SI ORNAMENT ZBUKURIMI

KONTAKTE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES, VENDOSJE E QENDRUESHME E MBAJTESES DHE E TELEFONIT

VEND I REZERVUAR PER FISHEN E KARIKIMIT

DIZENJIM I POSACEM PER KAPJEN E KABLLOVE

HAPESIRE MBAJTESE PER SENDE TE VOGLA

PAMJE MODERNE LUKSOZE DEKORATIVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%