Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg

Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg

Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg
Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg

Mbajtese Tableti Baseus Per Lojra E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER LOJRA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTE

PERMASA : 5,1 x 3,6 x 2,8 cm

PERSHTATET PER : ME CDO TABLET

VECORI : JU MUNDESON TE LUANI ME 4 GISHTA NJEHERESH, GJE QE JU RRIT SHANSET E FITIMIT DHE JU MUNDESON TE REAGONI ME SHPEJT

KENI AVANTAZH MBI ARMIKUN NE FUSHBETEJE

MUND TE GJUASH NDERKOHE QE LEVIZ DHE NUK JU BLLOKON PAMJEN

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV QE JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE PER REHATI GJATE LOJES

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE DUKE MOS JU PENGUAR SHIKIMIN

COLOR
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 1,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%