Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods

Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods

Mbajtese Sportive Silikoni Baseus Si Varese Per Kufje Airpods

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE KUFJESH AIRPODS

MARKA : BASEUS

PERMASA : 80 x 11 x 9.6mm

VECORI : MATERIAL SILIKONI I BUTE ME KAPESE MAGNETIKE PER KUFJE AIRPODS JU MUNDESON TE MOS I HUMBISNI APO T'JU BIEN GJATE AKTIVITETEVE TUAJA SPORTIVE,

VRIMA PRECIZE 6mm PER TE FIKSUAR MIRE KUFJET, PA LEVIZUR APO SHKEPUTUR,

SILIKON I ZGJEDHUR, DELIKAT DHE MIQESOR ME LEKUREN,

MATERIAL REZISTENT DHE FLEKSIBEL, KUNDER TERHEQJES DHE SHKEPUTJES,

MBAJTESE MAGNETIKE PER TE MBAJTUR KUFJET TE FIKSUARA RRETH QAFES KUR NUK I PERDORNI ATO,

TE LEHTA DHE PRAKTIKE PER TU MBAJTUR ME PERIUDHA TE GJATA KOHE,

PERMASA TE VOGLA PER T'U TRANSPORTUAR KUDO,


SHENIM : KUFJET NE FOTO JANE VETEM PER DEMOSTRIM TE PRODUKTIT, NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%