Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T

Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T
Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T

Mbajtese Silikoni Magnetike Per Kufje Airpods Baseus Case For Airpods T

COLOR
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,200 Ulje 37%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE KUFJESH ME KAPESE MAGNETIKE

MARKA : BASEUS

MODELI :

PERMASA : 57 x 56 x 24 mm

PESHA : 20g

VECORI : KASE SILIKONI ME KAPESE MAGNETIKE PER KUFJE AIRPODS JU MUNDESON TE MOS I HUMBISNI

MBROJTJE GJITHPERFSHIRESE 360° KUNDER GERVISHTJES, RENIES, PLUHURIT APO DEMTIME TE TJERA NGA PERDORIMI I PERDITSHEM

JU LEJON TE KARIKONI KUFJET NEPERMJET PORTES LIGHTNING PA E HEQUR KASEN

PERSHTATJE E PLOTE AUTENTIKE DHE MODELIM PRECIZ NE RAPORTIN 1:1 ME KASEN ORIGJINALE

SHENIM : KUFJET NE FOTO JANE VETEM PER DEMOSTRIM TE PRODUKTIT, NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%