Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods

Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods
Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods

Mbajtese Ring Sport Silikoni Fluoreshent Baseus Si Varese Per Kufje Airpods

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,200 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE KUFJESH AIRPODS

MARKA : BASEUS

PERMASA : 80 x 11 x 9.6mm

VECORI : MATERIAL SILIKONI I BUTE ME KAPESE MAGNETIKE PER KUFJE AIRPODS JU MUNDESON TE MOS I HUMBISNI APO T'JU BIEN GJATE AKTIVITETEVE TUAJA SPORTIVE,

VRIMA PRECIZE 6mm PER TE FIKSUAR MIRE KUFJET, PA LEVIZUR APO SHKEPUTUR,

SILIKON I ZGJEDHUR, DELIKAT DHE MIQESOR ME LEKUREN,

MATERIAL REZISTENT DHE FLEKSIBEL, KUNDER TERHEQJES DHE SHKEPUTJES,

MBAJTESE MAGNETIKE PER TE MBAJTUR KUFJET TE FIKSUARA RRETH QAFES KUR NUK I PERDORNI ATO,

TE LEHTA DHE PRAKTIKE PER TU MBAJTUR ME PERIUDHA TE GJATA KOHE,

PERMASA TE VOGLA PER T'U TRANSPORTUAR KUDO,


SHENIM : KUFJET NE FOTO JANE VETEM PER DEMOSTRIM TE PRODUKTIT, NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%