Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax

Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax
Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax

Mbajtese Mikrofoni Dhe Telefoni / Tableti Universale E Rregullueshme Remax

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI E LAKUESHME

MARKA : REMAX

MATERIALI :  PC + ALUMIN

MODELI : RC100

PERSHTATJA : PER PAISJET ME MADHESI DERI NE 7.9 INC / SIPERFAQJE DERI NE 6cm TE TRASHA

PERMASAT : DREJTOHET DERI NE 95cm

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE MIKROFONIT DHE TELEFONIT / TABLETIT,

KRIJONI STUDION TUAJ KUDO ME PERSHTATJEN UNIVERSALE TE MBAJTESES,

KAPESE ME GJERESI TE RREGULLUESHME DERI NE 7,9 INCH PER TE FIKSUAR CDO PAJISJE,

LIRONI DUART SE MBAJTURI TELEFONIN APO TABLETIN DHE SHIJONI ME SHUME INTERAKTIVITETIN ME PAISJEN TUAJ,

REGJISTRONI ME SUPER CILESI FALE KRAHUT TE MIKROFONIT QE VJEN ME FILTER ZHURMASH TE INTEGRUAR

SIPERFAQE KONTAKTI PREJ SILIKONI NUK E DEMTON VENDIN KU FIKSOHET DHE AS PAJISJEN QE KAPET NE TE

FLEKSIBEL DHE ME KEND TE RREGULLUESHEM PER CDO SIPERFAQJE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%