Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro

Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro

Mbajtese Magnetike Universale Celulari Me Lekure Te Vertete Per Makine Baseus Privity Pro

COLOR
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,200 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : MAGNET / ALIAZH ZINKU / SILIKON / LEKURE

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 6.5 INÇ

VENDI I KAPJES : TE GRILA E VENTILATORIT TE MAKINES

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE E VOGEL ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

NUK PENGON SHIKIMIN DHE I JEP NJE PAMJE TE RE MAKINES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%