Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder

Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder

Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus Double Clip Phone Holder

COLOR
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,300 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : MAGNET / METAL / SILIKON

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PAMJE MODERNE UNIKE E PERSHTATSHME PER AMBIENTIN E CDO MAKINE ,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTOJNE GRILEN E VENTILATORIT TE MAKINES

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET GJERESISHT ME MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%