Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus

Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus
Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus

Mbajtese Magnetike Universale Celulari Per Makine Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,000 Ulje 52%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

SPERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : MAGNET / METAL / SILIKON/

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI NGJITES NUK E DEMTON SIPERFAQEN MBI TE CILEN VENDOSET

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%