Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Ose Kapese Per Kroskot Ose Ventilator Te Makines

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + SILICA GEL

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 6 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI OSE VENTILATORET E MAKINES

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

MUNDESI PER VENDOSJE ME VAKUM TEK KROSKOTI OSE KAPESE TEK VENTILATORET,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE KOMPAKTE, ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,200 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%