Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods

Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods
Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods

Mbajtese Gomine Me Gure Zbukures Per Kufje Airpods

Color
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 700 Ulje 56%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE KUFJESH ME KAPESE MAGNETIKE

MARKA : TJETER 

MODELI : GURE ZBUKURES

VECORI : KASE GOMINE ME GURE ZBUKURES PER KUFJE AIRPODS QE JU MUNDESON TE MOS I HUMBISNI

MBROJTJE GJITHPERFSHIRESE 360° KUNDER GERVISHTJES, RENIES, PLUHURIT APO DEMTIME TE TJERA NGA PERDORIMI I PERDITSHEM

JU LEJON TE KARIKONI KUFJET NEPERMJET PORTES LIGHTNING PA E HEQUR KASEN

PERSHTATJE E PLOTE AUTENTIKE DHE MODELIM PRECIZ NE RAPORTIN 1:1 ME KASEN ORIGJINALE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%