Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus Symbol Ring Bracket

Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 700 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI SI UNAZE

MARKA : BASEUS

NGJYRA : E ZEZE

MATARIALI : ALIAZH ZINKU

VECORI : DIZENJIM PER TE LEHTESUAR PERDORIMIN E CELULARIT ME NJE DORE,

FUNKSION MBAJTES DHE MBESHTETES

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE SHUME PRAKTIKE

FLETE HEKURI E INTEGRUAR PER TU FIKSUAR NE MBAJTESE TE NDRYSHME MAGNETIKE 

SIPERFAFQE E LEMUAR DHE ME SHKELQIM QE JEP NDJESI TE REHATSHME GJATE PERDORIMT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%