Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus

Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus
Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus
Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus
Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus
Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus
Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus
Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus

Mbajtese Celulari Universale Kapje Vakumi Baseus

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI UNIVERSALE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

MENYRA E KAPJES : ME VAKUM

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASE 3 - 5.5 INÇ

VECORI : DIZENJIM ESTETIK MODERN,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

I LEHTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

SHUME PRAKTIKE PER TU PERDORUR NE CDO VEND DHE KOHE,

RROTULLOHET 360° PER TE PLOTESUAR NEVOJAT E SHIKIMIT NE CDO KEND,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SIPERFAQEN MBI TE CILEN KAPET,

KAPSET PREJ SILIKONI NUK E GERVISHTIN PAISJEN,

PALOSET DHE ZE PAK VEND PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%