Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus

Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus
Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus

Mbajtese Celulari Prej Silikoni Ngjites Me Numerator Telefoni Te Integruar Baseus

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI

MARKA : BASEUS

MODELI : SILICONE PHONE HOLDER

MATERIALI : SILIKON NGJITES

PERMASA : 178 x 102 x 25 mm

VECORI : PRODUKTIT ORIGJINAL BASEUS

SIPERFAQE NGJITESE PREJ SILIKONI QE NUK LE SHENJE TEK SIPERFAQET KU NGJITET

MUND TE LAHET PER TA PASTRUAR DHE PERDORET PERSERI SI E RE

VEND PER TELEFONAT IPHONE, SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, HTC, SONY ETJ ME KEND FUSHPAMJE 120°

HAPESIRE PER CELESAT, MONEDHA APO CIGARET

TREGUES PER NUMRIN E TELEFONIT, I DUKSHEM NE CDO KOHE APO AMBJENT

KANAL PER KABELLIN E KARIKIMIT TE CELULARIT, KARIKONI DHE NAVIGONI NE TE NJEJTEN KOHE

E PERSHTATSHME PER PERDORIM TE PERDITSHEM NE MAKINE

REZISTENTE NDAJ TEMPERATURAVE TE LARTA APO TE ULETA

MATERIAL I FORTE, PERDORIM I LEHTE DHE I SIGURTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%