Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06

Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06
Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06

Mbajtese Celulari Per Makine Rm-c06

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 800 Ulje 56%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE 

MARKA : REMAX

MODELI : RM-C06

MATERIALI : ABS / PC / SILIKON

GJERESIA E KAPESES : 50 - 85 mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I FORTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE MIQESOR ME MJEDISIN,

RROTULLOHET 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT SIPAS DESHIRES,

MBESHTETESJA PREJ SILIKONI TE BUTE OFRON KAPJE TE QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

NUK E GERVISHT MAKINEN DHE AS PAISJEN TUAJ

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%