Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf

Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf
Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf

Mbajtese Celulari Per Makine Qe Kapet Te Timoni Hqf

Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE

MARKA : HQF

MODELI : --

MATERIALI : SILIKON I FORTE SHUME ELASTIK + ABS

NGJYRA : E ZEZE + E KUQE

VENDI I KAPJES : TE TIMONI

PERSHTATET PER : PAISJET DERI NE 5.5INÇ

VECORI : KAPJE E SIGURTE,

DIZENJIM MODERN,

PERDORET LEHTE,

MATERIALI MIQESOR ME MJEDISIN MIQESOR ME MJEDISIN,

MATERIAL I DURUESHEM DHE I BUTE QE NUK GERVISHT TELEFONIN TUAJ

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%