Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti

Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti
Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti
Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti
Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti
Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti

Mbajtese Celulari Per Makine Moxom Me Parim Graviteti

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,200 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

PERSHTATET PER :  PAJISJE 4 - 6.0INÇ

VECORI : MATERIAL CILESOR I ZGJEDHUR ,

KAPESE QE HAPEN DHE MBYLLEN NEPERMJET PARIMIT TE GRAVITETIT, 

KENDI I SHIKIMIT PLOTESHIT I RREGULLUESHEM FALE RROTULLIMIT 360° DHE POZICIONIMIT VERTIKAL DHE HORIZONTAL ME 90°

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

SHTRESE KONTAKTI PREJ SILIKONI TE BUTE QE NUK E GERVISHT GRILEN E VENTILATORIT E AS PAJISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-6.0INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE TE NDRYSHME,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%