Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Makine Me Krah Zgjatues + Karikues Wireless Baseus

Cmimi real Lek 4,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 37%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASUES

MODELI : 

HYRJE : 5V/2A , 9V/1.7A

DALJE WIRELESS : 10W MAX

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

MATRIALI : PC + TPE

VENDI I KAPJES : TE KROSKOTI I MAKINES

PERSHTATET PER : TELEFONAT ME EKRAN 4 - 6.5 INÇ

VECORI : KRAH ZGJATUES ME GJATESI TE RREGULLUESHME

TJETER : MBAJTESE TELEFONI INOVATIVE ME KARIKIM WIRELESS DHE KRAH ZGJATURES PER MONTIM NE MAKINE,

CILESIA PREMIUM,

MATERIAL I DURUESHEM,

DIZENJIM SPECIAL PER NJE KAPJE TE FORTE,

KA MBAJTESE GOME KUNDER GERVISHTJES,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE PER QARKUN DHE PAISJEN,

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%