Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Baseus

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI :  MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASUES

HYRJE : 1O W

DALJE : 5V/2A , 9V/1.7A

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

MATRIALI : PC + TPE

PERSHTATSHMERIA : TELEFONAT ME EKRAN 4 - 6.5 INÇ

VECORI : KRAH FLEKSIBEL, DRITA LED

TJETER : BASEUS HEUKJI ESHTE MBAJTESE TELEFONI INOVATIVE ME KARIKIM WIRELESS DHE KRAH FLEKSIBEL PER MONTIM NE MAKINE,

CILESIA PREMIUM,

MATERIAL I DURUESHEM,

DIZENJIM SPECIAL PER NJE KAPJE TE FORTE,

MUND TE PERDORET REHAT EDHE ME NJE FORE,

KA MBAJTESE GOME KUNDER GERVISHTJES

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%