Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless + Drite Led Fantastike Baseus Milky Way

COLOR
Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 3,600 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PESHA : 170g

HYRJE MICRO : 5V / 2A, 9A / 2A , 12V / 1.67A(MAX)

DALJE WIRLESS : 15W (QUICK CHARGE)

PERMASA : 83 * 115 * 118 mm

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

VECORI : PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

INDIKATOR LED SUPER FANTASTIK QE I JEP NJE PAMJE MODERNE MAKINES TUAJ ME TEKNOLOGJI SI NGA E ARDHMJA

MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR,

 KARIKIM I SHPEJTE WIRELESS PREJ 15W,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES, E BEN KARIKIMIN DHE UDHETIMIN ME TE SIGURTE,

INDUKSION GRAVITETI, NDJESHMERI AUTOMATIKE DHE MBYLLJE ELEKTRIKE

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT,

PERDORET SHUME LEHTE, THJESHTE PREKNI CELESIN MBRAPA MBAJTESES DHE KRAHET LIROHEN AUTOMATIKISHT

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTOJNE MAKINEN E AS PAJISJEN TUAJ

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-6.5INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA FALE FUNKSIONIT KAPES SI TREKENDESH,

MBAN DHE KARIKON TELEFONIN NJEKOHESISHT ME KARIKIM WIRELESS DERI NE 15W

RROTULLIM 360°, RREGULLONI KENDIN E SHIKIMIT SIPAS DESHIRES

SHENIM : KARIKIMI WIRELESS FUNKSIONON VETEM PER PAISJET ME FUNKSION KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%