Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless Awei

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : AWEI

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 100 x 100 x 90 mm

PESHA : 78g

HYRJE : 5V/2A, 9A/2A

DALJE  WIRLESS: 5V/1A (5W), 9A/1.2A (10W)

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR,

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR GRILEN E VENTILATORIT DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4.7-6.3INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA,

MBAN DHE KARIKON TELEFONIN NJEKOHESISHT ME KARIKIM WIRELESS

SHENIM : KARIKIMI WIRELESS FUNKSIONON VETEM PER PAISJET ME FUNKSION KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%