Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax

Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax
Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax

Mbajtese Celulari Per Makine Forme Delfini Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,200 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE FORME DELFINI

MARKA : REMAX

MODELI : RM-C20

MATERIALI : ABS / PC / SILIKON

GJERESIA E KAPESES : 50 - 85 mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I FORTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE MIQESOR ME MJEDISIN,

RROTULLOHET 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT SIPAS DESHIRES,

MBESHTETESJA PREJ SILIKONI TE BUTE OFRON KAPJE TE QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

NUK E GERVISHT MAKINEN DHE AS PAISJEN TUAJ,

PAMJE NE FORME DELFINI MJAFT E BUKUR DHE DEKORATIVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%