Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm

Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm

Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm
Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm
Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm

Mbajtese Celulari Per Biciklete Dhe Motor Xo Holder Me Gjeresi Nga 60-90mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : MBAJTESE CELULARI PER BICIKLETE DHE MOTORR

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + SILIKON

NGJYRA : E ZEZE

E PERSHTATSHME PER : 60mm-90mm

PESHA: 95g

VECORI : KAPJE E SIGURTE, DIZENJIM MODERN, PERDORET LEHTE,

LEHTESISHT E VENDOSSHME NE BICIKLETEN OSE MOTORRIN TUAJ,

RROTULLIM 360 GRADE,

MBOJTJE NGA GODITJET, SILIKON DHE ALIAZH ALUMINI MIQESOR ME MJEDISIN,

MATERIAL I DURUESHEM DHE I BUTE QE NUK GERVISHT TELEFONIN TUAJ


Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 800 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%