Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco

Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco

Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine + Varese Gjerash Te Ndryshme Hoco

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI MAGNETIKE + VARESE GJERASH TE NDRYSHME

MARKA : HOCO

MODELI : 

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI + SILIKON

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJIM UNIK MULTIFUNKSIONAL SI MBAJTESE CELULARI DHE VARESE,

TERHEQJE MAGNETIKE E FUQISHME PER KAPJE TE QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

MATERIAL CILESOR I ZGJEDHUR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VARESJA MUND TE MBAJE PESHE DERI NE 10kg,

NUK ZE VEND DHE QENDRON I FSHEHUR KUR NUK PERDORET,

RROTULLOHET 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT SIPAS DESHIRES,

PRODUKT IDEAL PER TE SHIKUAR VIDEO GJATE UDHETIMIT,

PRAKTIK NE PERDORIM, HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE,

PESHTATET GJERESISHT ME PAISJET DIGJITALE DHE MODELET E MAKINAVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%