Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus

Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus

Mbajtese Celulari Magnetike Per Makine Baseus

Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,400 Ulje 33%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • 1 produkt i ngelur
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MODELI : SUGENT-DR0V

MATERIALI : ABS + PC + ALIAZH ALUMINI

PESHA : 50g

VENDI I KAPJES : TE GRILA E VENTILATORIT

VECORI : 4 MAGNETE TE INTEGRUAR,

TERHEQJE E FORTE,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

PERMASE E VOGEL,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON GRILEN E MAKINE,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%