Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,200 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE DHE TAVOLINE

MARKA : BASEUS

PESHA: 206g

MATERIALI : ABS + METAL

INPUT DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/2A Max.

OUTPUT: 15W

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE TE TAVOLINAVE,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

FUNKSIONON PER CDO PAJISJE ME KARIKIM WIRELESS, POASHTU EDHE PER IPHONE 12,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%