Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus

Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus

Mbajtese Celulari Dhe Karikues Per Makine Ne Forme O-je Baseus

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,400 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI DHE KARIKUES PER MAKINE NE FORME O

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

DALJE : 2.1A

GJATESIA E KABELLIT : 0.8m

PESHA : 45g

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 UNIK DHE SHUME PRAKTIK,

MBAN TELEFONIN DHE E KARIKON ATE NJEKOHESISHT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME SIPERFAQE TAKIMI PREJ SILIKONI QE NUK GERVISHT PAISJEN,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KABELL SHUME I FORTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MBAJTJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

RROTULLOHET 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMT,

PERSHTATET ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%