Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve

Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve

Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve
Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve
Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve
Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve
Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve
Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve
Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve

Mbajtese Celuari XO Qe Kapet Tek Pasqyra E Makines Dhe Tek Kokat E Sendileve

PERSHRKIMI I PRODUKITIT

EMRI : MBAJTESE CELUARI PER PASQYREN E MAKINES

MARKA : XO

PERMASAT: 157 x 115 x 77.5 mm

PESHA: 103g

MATERIALI : PC + ABS + SILICA GEL

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME TEK PASQYRA KRYESORE EDHE GJATE TRONDITJEVE,

ZGJIDHJE FANTASTIKE PER TE NAVIGUAR GJATE UDHETIMIT,

PERMASE KAPESE E RREGULLUESHME,

KAPESE TE CILAT NUK E DEMTOJNE SIPERFAQEN E TELEFONIT,

HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE, 

HAPET SIPAS MADHESISE SE TELEFONIT,

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%