Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless Baseus

Cmimi real Lek 5,100 Oferte Lek 4,600 Ulje 10%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKITIT

EMRI : MBAJTESE CELUARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

INPUT5V=2A,9V=2A;12V=1.67A

PERMASAT: 63mm

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + AKRILIK + ABS

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

ZGJIDHJE FANTASTIKE PER TE SHIJUAR VIDEO GJATE UDHETIMIT,

PERMASE KAPESE E RREGULLUESHME,

GRADIM 360 GRADE, KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SENDILEN E MAKINES,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE, 

HAPET SIPAS MADHESISE SE TELEFONIT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
xo
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 28%